Wedstrijdverslag

Wedstrijddetails



Datum:    08-02-2009
Tegenstander:    Zwart wit H8/H9
Uitslag:     Uit Verloren 4 - 2

Geplaatst door Gunnar Hittorf op 09-02-2009

Wedstrijdverslag

toch maar weer trainen?

De wintercompetitie wordt door de onoverwinnelijke mannen van Heren 8 met beide handen aangegrepen om wedstrijdritme te houden voor het kampioenschap in de reguliere competitie. Na een felbevochten zege in de eerste wedstrijd (3-2) en een gemakkelijke en ruime zege in de tweede match (8-2) stonden we op deze mooie zondag klaar voor de laatste wedstrijd tegen de jongens van Zwart wit.

Het begon eigenlijk allemaal al bij de voorbereiding. Er werd niet samen ingelopen en ook het inspelen was niet van het gebruikelijke niveau. Normaal gesproken staan we bij aanvang van een wedstrijd mentaal al met 1-0 voor. Deze voorbereiding leek echter meer op een bijeenkomst van de brei-club want van scherpte en gezonde wedstrijdspanning was geen sprake.

Ondanks dit alles begonnen we toch met frisse moed aan een wedstrijd waarin het tempo hoog lag en er veel duels waren. Al snel kregen we een paar kleine kansjes, echter een doelpunt was voor ons nog niet weggelegd. Voor zwart wit daarentegen was een enkele kans al voldoende om de bal achter onze bikkelharde sluitpost te laten verdwijnen. helaas, 0-1. Breda ging weer vol in de aanval maar miste scherpte. te vaak kwamen passes niet aan en verdwenen ballen over de zijlijn of in de sticks van de tegenstander. Het rondspelen in de kom lukte net niet, hierdoor lag ook de 0-2 vrij snel in ons net.

Toen we in de tweede helft als oude diesel dan toch eindelijk op gang kwamen was het al 0-3 en moesten wij nog aan scoren beginnen! Pogingen hiertoe werden talloze keren ondernomen, we hadden ons echter buiten de waard gerekend, of beter gezegd: de keeper. Deze beste man wist de meest onmogelijke ballen nog uit het doel te houden en heeft met recht de wedstrijd voor zwart wit gered. De (meestal) gouden combinatie Rutte-v. Londen, beter bekend als "weten!!" mocht geen uitkomst bieden. Gelukkig werd ons diep in de tweede helft nog een doelpunt toebedeeld (1-3) waarna we weer een beetje hoop kregen. Nadat de keeper van zwart wit besloot om onze spits Ifke te katapulleren kregen we ook nog een strafbal waardoor de eindstand 2-4 werd. Ondanks alle support van de hockeyvrouwen/ouders/huisdieren langs de kant konden er geen bitterballen worden geclaimd en moesten we met hangende pootjes naar ons kratje Jupiler kruipen. Hier werden de laatste analyses over deze teleurstellende pot uitgesproken.

snel vergeten, en....
VOLGENDE WEEK FINALE!
inclusief:
-heren 8 breda wintercomp. kampioen 2009!!!!
-warm, lauw én koud buffet.
-zinderende T-dans.
-late night gathering @ nachtwacht.

dus houd deze krantenkoppen volgende week maandag in de gaten:
"dronken huisarts houdt spreekuur in Oncle Jean"
"student verspreidt scriptie huis-aan-huis"
"jonge vader ingebroken bij Olvarit"
"platte kar gestolen bij boerderij aan Galderseweg"



Reacties


Geweldig Vic!
door Gunnar Hittorf op 09-02-2009  

Ben vooral benieuwd naar die krantekoppen!


teak
door Eric Groenen op 09-02-2009  

Vic, altijd gedacht dat jij de schrijver van De avonden was, nu begin ik te twijfelen . Wellicht dat iedereen zondagochtend ook net ff te vroeg online was, waardoor we ons kruit al via de virtuele snelweg hadden verschoten....(nu ik die laatste zin teruglees, twijfel ik of ik die moet laten staan, maar ach als wij maar weten waar het over gaat, toch?

1

Plaats een reactie

Je moet ingelogd zijn om zelf reacties te kunnen plaatsen.
Log eerst even in of klik hier om je eigen TeamWebs profiel aan te maken.

Met je eigen TeamWebs profiel kun je super handig en simpel gebruik maken van alle voordelen van TeamWebs. Dus ook berichten plaatsen en natuurlijk je eigen TeamWeb opstarten!