Warning: Division by zero in /home/teamwebs/web/teamwebs.nl/httpdocs/www/lib/classes/youtube/Youtube.php on line 157
Brandenburg 011C - TeamWeb - TeamWebs.nl: De gratis team website voor je sportteam, met online agenda en ideaal voor teambuilding.

Wedstrijdverslag

Wedstrijddetails



http://www.youtube.com/watch?v=2wxImbuJINM
Datum:    12-02-2011
Tegenstander:    SG Amersfoort
Uitslag:     Thuis Gelijkspel 4 - 4

Geplaatst door Henk Huussen op 13-02-2011

Wedstrijdverslag

Amersfoortse Keien uit element in Rotsstreek

BILTHOVEN � In de kleedkamer had Amersfoort er nog enorm veel zin in. Alweer hadden ze tot nu toe alles gewonnen en ook Brandenburg o11C zouden de varkens wel even wassen. Maar nadat ze met zijn allen het bad in waren geplonst, hadden we het indrukwekkendste deel van hun voorstelling eigenlijk wel gezien.

De eerste drie minuten eindigden zoals ze begonnen: een warm combinerend Brandenburg, een van ver schietend Amersfoort en een 0-0 tussenstand. In de tweede periode opende de jeugdige ploeg uit het mooie Bilthoven met een fraaie combinatie en een leep boogballetje de score. Amersfoort lag erbij, maar veel te lachen viel er eigenlijk niet voor ze. Pas na het wisselen van helft leken de gasten wat te komen bovendrijven, wat overigens niet betekende dat ze lucht kregen. Door hun fysieke overgewicht in de strijd te gooien, wisten de bezoekers uit de grauwe keistad in de derde periode, net als wij, maar liefst twee maal te scoren. Een slap schot in de laatste tel hebben we daarbij maar goed gerekend. In het laatste kwart waren er kansen over en weer. Met uitstekend verdedigingswerk, doortrapt aanvalsspel en goed gastheerschap, bepaalden de talentvolle Brandenburgers de eindstand uiteindelijk op 4-4.

Na het slotsignaal van de uitstekend leidende wedstrijdleiding Brandden bij menige Amersfoorter de tranen in de ogen. Als Kei ben je echter nog lang geen Rots. En heb je in de Branding eigenlijk ook niks te zoeken.

Plaats dit bericht op: voeg toe aan NUjij.nl Twitter Facebook Voeg toe aan EKudos MSN Reporter


Plaats een reactie

Je moet ingelogd zijn om zelf reacties te kunnen plaatsen.
Log eerst even in of klik hier om je eigen TeamWebs profiel aan te maken.

Met je eigen TeamWebs profiel kun je super handig en simpel gebruik maken van alle voordelen van TeamWebs. Dus ook berichten plaatsen en natuurlijk je eigen TeamWeb opstarten!