Nieuws

door Eric Vingerhoets op 12-12-2011      


Morgen start de zaalhockeytraining.
Nog even de locatiegegevens:
Locatie is de gymzaal van basisschool don sarto. (zaal achter de school), nog net voor een oud gebouw, dit is de oude VSO school de burcht). Straat is de vogelenzang, dit is een zijstraat van de oude hilvarenbeekseweg.
Je ziet dan een hekwerk met speelplaats. Het poortje is open.
Aanwezig graag vanaf 17.15, start 17.30, einde 18.30u
Zie verder vorige nieuwsbericht voor sticks en schoenen.
Graag 7,50 meenemen voor zaalhuur.
Groet,
Eric.
Plaats dit bericht op: voeg toe aan NUjij.nl Twitter Facebook Voeg toe aan EKudos MSN Reporter
door Eric Vingerhoets op 05-12-2011      


Na een mooie afsluitende wedstrijd begint de winterstop.
Vanaf deze week zijn er voor ons team geen buitentrainingen tot het einde van de winterstop in maart.
Vanaf 13/12 -dus volgende week dinsdag- starten we met een wekelijkse zaaltraining van 17.30 tot 18.30 in de gymzaal van de Don Sarto school in Tilburg Zuid. Het zaaltje is iets groter dan de zaal van vorig jaar. De routebeschrijving volgt nog. Graag proberen om 17.20 aanwezig te zijn, zodat we om 17.30 kunnen beginnen. Het is denk ik verstandig om te car-poolen, zoals we dat ook de vorige jaren gedaan hebben.
De trainingen zijn 1x per week en zullen zoals het nu uit ziet afwisselend door Michiel en mij worden gegeven tot aan carnaval.
27 december is er geen training.
De kosten bedragen 7,50 euro per persoon voor de hele periode, uitgaande van ieders deelname (hopelijk kan Noa over een paar weekjes ook weer meedoen). Graag de eerste training meenemen.

Als je je eigen stick wilt gebruiken dan graag de krul afplakken, er zijn evt. ook kunststof sticks aanwezig. Binnenschoenen met lichte zolen dragen en zeker geen hockeyschoenen!

Fijne Sinterklaas allemaal.

Eric.
Plaats dit bericht op: voeg toe aan NUjij.nl Twitter Facebook Voeg toe aan EKudos MSN Reporter
door Edwin Haak op 30-11-2011      


Hallo,

Zaterdag spelen we uit tegen Tilburg Md10. De wedstrijd start om 10.30 uur. Graag uiterlijk om 09.30 uur aanwezig bij Goirle.

Keepsters: Vera en Daphne
Fruit: Myrthe
Aanvoerder: Kim

Tot zaterdag, wordt een pittig potje, dus vrijdag hard trainen hè.

Groeten,
Edwin
Plaats dit bericht op: voeg toe aan NUjij.nl Twitter Facebook Voeg toe aan EKudos MSN Reporter
door Edwin Haak op 22-11-2011      


Hallo allemaal,

As zaterdag spelen we tegen Gilze Rijen MD2. We spelen thuis. De wedstrijd start om 12.30 uur. Graag iedereen aanwezig om uiterlijk 12.00 uur.

Keepers; Noa en Nikki
Fruit; Kim
Aanvoerder; Jolien

Tot zaterdag allemaal.

Grt
Edwin
Plaats dit bericht op: voeg toe aan NUjij.nl Twitter Facebook Voeg toe aan EKudos MSN Reporter
door Carmen Vermeulen op 18-11-2011      


Hoi allemaal,

Carmen is 18 november niet bij de training,

groetjes,

José
Plaats dit bericht op: voeg toe aan NUjij.nl Twitter Facebook Voeg toe aan EKudos MSN Reporter